Bize Ulaşın
  • Adres Varyap Plaza Kat.1 No.172 (Esenyalı Mh. Uygar Sk & Barış Sk. No:61 34903 Pendik / İstanbul)
  • E-posta info@alkoncelik.com
Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın +90 216 652 10 07

Hakkımızda

hakkımızda harita-mapsAlkon Çelik Yapı A.Ş, yapı sektöründe 14 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle, kurumsal ve bireysel amaçlı çelik yapı, prefabrik yapı ve modüler yapıların satış–pazarlama, projelendirme, üretim ve montaj uygulamalarını yapmaktadır.

Alkon Çelik Yapı A.Ş. stratejisini  güven,  inovatif çalışma  ve optimum çözüm sağlamak üzerine belirlemiştir. 
Alkon Çelik Yapı A.Ş. estetik ve güçlü tasarımları, ekonomik çözümleri ve hızlı servis hizmetiyle sektörde lider firmalar arasında yerini almıştır.

Kurulduğu günden bugüne,  yüksek üretim kapasitesine ulaşmış olan firmamız, yurt içi ve yurt dışında  Asya, Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarında proje uygulamalarını başarıyla tamamlamaktadır. 

Firmamız, proje yönetim takibi sayesinde  teslim sürelerinde, ideal zamanlama ve yüksek kalitede ürünler üretmeyi prensip haline getirmiştir. 

Alkon Çelik Yapı A.Ş. Çelik yapı üretiminin dışında yetenekli insanların büyüdüğü, geliştiği bir ortam oluşturabilmekte, iş birliğine dayalı çözümler için ekiplerine rehberlik ederek oyunun kurallarını değiştirmektedir.

Firmamız, müşteri taleplerine yoğunlaşarak yenilikçi bir bakış açısı ve sürdürülebilir yapılaşma için çelik üretimine  giden yolu açmaktadır.

Dünya vizyonunu tasarımları, üretim teknolojileri ve küresel gelişmelere uyum sağlamakla birleştiren firmamız, sektörde lider firmalarla da çözüm ortaklıkları yapmaktadır. 

Alkon Çelik Yapı  A.Ş. çevre dostu ürünler kullanarak, ekolojik çevreye saygılı, yarınlarına sağlıklı yaşanabilir dünya bırakmak adına sorumluluk bilinci taşımaktadır.

Alkon Çelik Yapı A.Ş. bünyesinde barındırdığı markalarıyla;

Alkon Çelik çok amaçlı çelik yapılar,

Alkon Steel endüstriyel çelik yapılar,

Alkon Prefabrik kurumsal amaçlı prefabrik yapılar (kamu yapıları, sosyal tesis yapıları, şantiye mobilizasyonları),

Alkon Profil hafif çelik yapı profilleri, prefabrik yapı profilleri, alçıpan profilleri, pvc destek profil üretimleri,

Alkon Konteyner afet konteynerleri, şantiye mobilizasyon konteynerleri, yaşam konteynerleri, 

Alkon Villa bireysel amaçlı modern çelik ve prefabrik evler,

Norm Prefabrik bireysel konut amaçlı prefabrik yapılar alanlarında faaliyet göstermektedir.