Bize Ulaşın
  • Adres Varyap Plaza Kat.1 No.172 (Esenyalı Mh. Uygar Sk & Barış Sk. No:61 34903 Pendik / İstanbul)
  • E-posta info@alkoncelik.com
Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın +90 216 652 10 07

Tam Bir Çelik Ev Paketi Alacaksınız!

01.03.2021
Paylaş

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bireysel kullanım için tasarlanan evler her geçen yıl popülerliğini arttırıyor. Bu alanda hizmet veren firma sayısı çok az iken, talebin artmasına da bağlı olarak üretici sayısı artmıştır.

Alkon Çelik olarak, bireysel konut tasarımında uzmanlaşmış ekibiyle ve benzersiz kalitede üretimiyle, en karmaşık konut fikirlerinizi tasarlar ve sizin için hayata geçirir.

Fikrinize uygun tasarlanan proje, sizinle paylaşılır. Çizimde sizin zevkinize uygun olmadığınıza inandığınız detaylar düzenlenir. Ya da hazırda kataloglarda yer alan çözümlerden size seçenekler sunularak beğendiğiniz plan üzerinde çalışılır. Çizimlerde ideal sonuca ulaşılmasının ardından karşılıklı mutabık kalınır.

Her zaman için çizim sürecinde revizyon yapılması, işin montajı sahada ilerlerken isteyeceğiniz revizyondan daha iyidir ve daha az maliyetlidir.

celik-ev-paketi-detayEvinizin tasarımı aşamasıyla eş zamanlı olarak yapmanız gereken, evin yapılacağı arazinin inşaata uygun olarak hazırlanması, zeminin düzlenmesi, sıkılaştırılması, dizayn ekibimizin size vereceği detaya uygun temelinin atılarak, çelik yapının bu temel üzerine yapılabilmesine hazır hale getirilmesidir. Yapılacak bu işlem, binanın kaliteli yapısının kaliteli bir temel üzerine oturtularak, toplam kaliteye uygun olarak tamamlanmasına olanak sağlar.

Tasarım aşamasında bir diğer önemli konu ise evin inşa edileceği bölge hakkında tasarım ekibine en doğru bilgileri aktarmaktır. Çünkü konut alanının yolunun dar olması, ulaşımda yaşanabilecek zorluk, inşa edilecek konumda bulunan coğrafi farklılık, ilgili yerin belediyesinin yerel düzenlemesi, konutun yapılacağı yerin iklim şartları, v.b. detayların oluşturabileceği dezavantaja karşı tasarım aşamasında çözüm üretilmelidir. Böylece olası büyük maliyetlerin önüne geçilmiş olur.

Alkon Çelik yaptığı çalışmalar sonrasında ürettiği model bir çelik evi veya bir kır evini sizler için uzun yıllar konfor içinde kullanabileceğiniz kalitede üretir.

Alkon Çelik ekibi, bir evin projesini önceden belirlenmiş bir zaman çerçevesinde eksiksiz bir şekilde uygular ve en önemlisi tasarım süreci sizin için rahat ve anlaşılır olacaktır. Size de yeni yaşam alanınızda konforu hissederek keyifle yaşamak kalacaktır.